Новини криптовалют

Що трапилося на крипторинку, поки всі спали – огляд від 23 квітня

Курс біткоіна продовжує знижуватися, Tether з’явився на майданчику для професійних трейдерів Coinbase, ліміт газу Ethereum оновив максимум – ці та інші новини ранку 23 квітня в нашому огляді.

Найбільш капіталізована криптовалюта – біткоїн – почала п’ятницю з падіння. Станом на 5:26 (UTC+3), монета торгується по $ 48 830. У останній раз криптовалюта спускалася до такого рівня на початку березня 2021 року.

Прогноз Bitcoin

У топ-10 криптовалют найбільших втрат за добу зафіксовано у Dogecoin (-41,07%), за тиждень – у XRP (-42,98%). Всі цифрові активи – лідери капіталізації, продемонстрували негативну динаміку руху за 24 години і останні 7 днів.

Криптовалюти – лідери капіталізації

У топ-100 криптовалют кращий результат руху за добу продемонстрував Bitcoin Gold (+ 38.20%), за тиждень – Solana (+ 30.07%). Найбільші втрати за 24 години зафіксовані у Siacoin (-33.48%). Антирейтинг руху в топ-100 за останні 7 днів очолив уже згаданий раніше XRP.

Головні новини ранку 23 квітня

  • Coinbase додасть Tether (USDT) на свою платформу для професійного трейдингу. Стейблкоін з’явиться на Coinbase Pro в понеділок (26 квітня). Інформацію про це опублікували в блозі проекту. У CoinDeck припустили, що команда біржі звернула увагу Tether через те, що з травня 2021 року представників проекту зобов’язали подавати звітність регуляторам Нью-Йорка з доказами забезпечення монет.
  • Ліміт газу Ethereum вперше перевищив 15 млн. Нагадаємо, чим вище показник – тим більше обчислювальної потужності потрібно мережі криптовалюти для проведення транзакції.
  • DeFi-протокол Phuture залучив $ 1.5 млн в ході раунду збору посівних інвестицій. Етап очолила інвестиційна компанія Ascensive Assets. Також проекту вдалося залучити фінансування від SevenX, Moonrock Capital і Origin Capital. Представники Phuture мають намір використовувати кошти для поліпшення своїх продуктів і розширення штату співробітників. Розробники проєкту створюють інструменти, за допомогою яких користувачі можуть будувати індекси на базі середовища для концепції розвитку інтернет-технологій Web 3.0. Про це пише DeCrypt.
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.