Криптовалюти

Ще одна китайська провінція заборонила майнінг криптовалют

Влада Цинхая закликала компанії, які займаються видобутком цифрових монет, припинити свою діяльність.
Влада китайської провінції Цинхай опублікувала документ, згідно з яким майнінг криптовалют на території регіону тепер заборонений, повідомляє 8BTCnews. Влада регіону закликала компанії, які займаються видобутком цифрових монет, припинити свою діяльність. Також в документі зазначається, що незаконний майнінг криптовалют буде розслідуватися і припинятися.

9 червня розпорядження про негайне припинення діяльності майнерів віддала влада Сінцзян-Уйгурського автономного округу. Вимога пов’язана з травневою заявою влади про необхідність боротьби з майнінгом і криптотрейдінгом. В кінці травня віцепрем’єр Державної ради КНР Лю Хе закликав посилити регулювання видобутку криптовалют і торгівлі ними.

Після цього майнери почали зупиняти роботу в країні. Наприклад, діяльність призупинили дві великі компанії BTC.TOP і HashCow. Також про припинення видобутку криптовалют заявила криптобіржа Huobi. Вона тимчасово припинила обслуговувати клієнтів з материкового Китаю. Пізніше таке ж рішення прийняла криптобіржа Bybit. Майданчик перестане обслуговувати китайських жителів з 15 червня 2021 року.

Також сьогодні стало відомо про те, що китайські пошукові мережі, включаючи найбільші з них – Baidu і Sogou, заблокували пошукову видачу трьох криптовалютних бірж: Binance, Huobi та OKEx.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *