Біткоін

«Шалено непостійний» мільярдер захистив свій портфель від інфляції біткоіном та ефіром

Мільярдер Баррі Штернліхт вважає, що біткоін здатний захистити заощадження від масового випуску фіатної валюти. Тому він ввів криптовалюту в інвестиційний портфель.

Співзасновник інвестиційного фонду Starwood Capital Group Баррі Штернліхт, виступаючи на CNBC, заявив, що не дивлячись на свою «шалену мінливість», він інвестував в біткоін, який захищає цінності від інфляції. До покупки BTC його підштовхнула заздалегідь обмежена емісія, що не перевищує 21 млн монет.

«Я володію біткоіном, тому що влада США та уряд будь-якої іншої країни можуть друкувати необмежену кількість грошей. А емісія біткоіна обмежена, і за допомогою криптовалюти можна проводити міжнародні транзакції ».

60-річний мільярдер ніколи не був гарячим прихильником біткоіна. Він вважає, що єдина реальна цінність біткоіна в збереженні вартості товарів і послуг. Американський мільярдер з німецьким прізвищем навіть більше підтримує Ефіріум. За його словами – це «програмований біткоін» з великою кількістю варіантів використання, ніж у самого біткоіна. Тому в інвестиційному портфелі криптоентузіаста відведено місце під ефір.

Баррі Штернліхт дуже цікавиться блокчейном як технологією і вважає, що вона здатна змінити світову фінансову систему.

Власники великих станів намагаються не привертати уваги до своїх операціях, завдяки принципам криптовалют вони можуть купувати активи на мільйони доларів абсолютно конфіденційно. Нещодавно третій за величиною «кит» протягом двох тижнів купив біткоін на $ 170 млн. У 2019 криптовалютна інвестиційна компанія Dadiani Syndicate повідомила про те, що один з її клієнтів збирається викупити 25% всіх випущених біткоінів, але зараз на таке здатні тільки найбагатші люди планети. У 2018 році невідомий мільярдер з КНР, що ховається під псевдонімом «Yi Mei», купив 96 000 BTC на суму понад $ 1 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *