21 Березня 2023 в 08:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Шахраї видали себе за творця Shiba Inu

Shiba Inu
Share this page to Telegram

Криптовалюта Shiba Inu (SHIB) знову стала мішенню шахраїв. Цього разу шахраї стали видавати себе за провідного розробника проєкту — Шитоші Кусама у Твіттері. Це відбувалося напередодні повноцінного запуску продукту мережі другого рівня Shibarium.

Шахраї намагалися привернути увагу користувачів, які нічого не підозрюють, до участі у фейкових програмах винагород. Вони стверджували, що власники токенів BONE, SHIB, LEASH та інших пов’язаних криптовалют можуть отримати величезну кількість бонусів.

У кількох шахрайських твітах говорилося, що приватний доступ до бета-версії Shibarium все ще було відкрито. Користувачам пропонувалося витратити кілька хвилин для реєстрації, щоб отримати право на участь у тестуванні. Користувачам потрібно було лише надати особисту інформацію та прив’язати свій криптовалютний гаманець. Насправді підроблений сайт давав повний доступ до сховищ довірливих користувачів шахраям.

Це дозволило злочинцям викрасти криптовалютні активи жертв, включаючи названі токени BONE, SHIB, LEASH та інші.

Фахівці з безпеки блокчейнів, в черговий раз попередили користувачів: «щоб не стати жертвою такого шахрайства, користувачі повинні бути обережними при взаємодії з неперевіреними обліковими записами в соціальних мережах, таких як Twitter. Перед наданням будь-якої особистої інформації чи доступу до цифрових гаманців важливо перевірити справжність джерела».

Бета-версію Shibarium було запущено у березні 2023 року. Проте шахрайські твіти не пов’язані з проєктом. Продукт став важливою віхою у розвиток екосистеми мем-токена Shiba Inu. Він спрямований на надання масштабованого та ефективного рішення блокчейну для зростального числа користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар