17 Листопада 2022 в 21:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сенатори-демократи звернулися до Сема Бенкмана-Фріда

криптовалюти
Share this page to Telegram

Сенатори Елізабет Уоррен та Дік Дурбін приєдналися до закликів FTX, щоб детальніше розкрити історичні фінансові дані про обмін та пов’язані з ними корпорації. За словами чиновників, катастрофічні втрати сайту викликають багато питань щодо дій смаженого Сема Бакнмана та інших лідерів FTX.

Сенатори відзначили, що представники криптовалюти повинні надати дані про свій баланс оплати з 2019 року до сьогодення. Ця інформація зображалася у супровідному листі, в якому він також виявився довгим переліком підозрілих транзакцій та методів бухгалтерського обліку.

Чанпен Чжао також зосередився на тому, що я ніколи не бачив прямих конкурентів в інших компаніях. На його думку, тепер поглинання не може вважатися відповідним підходом. Тепер кожен повинен працювати над інтегрованим розвитком індустрії криптовалют, яка на ранній стадії її формування.

Нещодавно Сем Банкман Фрайз дав інтерв’ю The New York Times, де він прокоментував крах своєї компанії. На його думку, він зробив стратегічний прорахунок, коли активно працював над просуванням бізнесу. Однак він не враховував основні проблеми FTX, які входили в основу краху. Примітно, що підприємець не коментує проблеми щодо свого поточного місцеперебування, посилаючись на проблеми безпеки.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар