Сенатор закликав ФРС очолити роботу по створенню цифрового долара

Американську цифрову валюту (CBDC) повинна створити Федеральна резервна система. Так вважає сенатор від штату Огайо Шеррод Браун.

На його думку, інтерес центробанків з багатьох країн світу до криптовалюа впевнено зростає. США повинні увійти в список держав-флагманів розвитку блокчейн-індустрії.

Одним з найважливіших пунктів цього плану має стати запуск цифрового долара. Cвою позицію сенатор, який очолює Комітет у справах банків і житлово-комунальної сфери, висловив в листі на ім’я глави Федрезерву Джерома Пауелла.

Нагадаємо, раніше голова ФРС заявляв, що США придивляються до CBDC. Однак перед фінансовою владою країни немає завдання першими випустити токен, прив’язаний до національної валюти.

У своєму листі сенатор Браун підкреслив:

Деякі наші міжнародні партнери швидко вирішують, чи варто їм впроваджувати цифрову валюту центробанку. Сполучені штати повинні зробити те ж саме. ми не можемо залишитися позаду.
Крім цього, політик закликав уряд прискорити впровадження кріпторегулірованія. За його словами, блокчейн-індустрія стала частиною нашої економіки і ігнорувати цей сектор вже нерозумно.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *