Техас

Сенатор від Техасу хоче запровадити криптоплатежі у будівлі Капітолію.

Сенатор від штату Техас Тед Круз хоче запровадити криптовалютні платежі у торгових точках, що працюють на території Капітолійського пагорба у Вашингтоні округу Колумбія.

Відповідно до загальнодоступного тексту резолюції, яка на відміну від законопроєкту не має законної сили, для забезпечення доступності криптоплатежів необхідно залучити низку посадових осіб, зосереджених на управлінні резиденцією Конгресу.

ПРИЙНЯТТЯ КРИПТОВАЛЮТИ. – Архітектор Капітолію, Секретар Сенату та Головний адміністративний співробітник Палати представників повинні – стосовно Будинків Капітолію, що знаходяться під їх юрисдикцією – (1) відповідно до підрозділу (c) залучати та укладати контракти на надання послуг харчування та торгових автоматів у зазначених будівлях Капітолію з особами, які прийматимуть цифрові активи як оплату товарів; та (2) сприяти тому, щоб сувенірні магазини в зазначених будівлях Капітолію приймали цифрові активи як оплату товарів, – йдеться у тексті постанови.

За словами Круза, «законопроєкт дозволить Конгресу взяти на себе провідну роль у вирішенні питання та забезпечити приймання криптовалютних платежів у їдальнях, торгових автоматах та сувенірних магазинах на своїй території».

За останні місяці Круз зарекомендував себе в Сенаті США як прихильник криптовалюти, який позитивно висловлюється про індустрію біткоін-майнінгу, зокрема, у своєму рідному штаті Техас. Раніше Круз прагнув усунути суперечливі формулювання із двопартійного інфраструктурному пакету, пов’язаного з оподаткуванням криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *