Біткоін

Сенатор від Небраски запропонувала застосувати блокчейн в сільському господарстві

Сенатор від штату Небраска Керол Блад підтримала законопроєкт про вивчення потенціалу використання блокчейну в сільському господарстві.

Згідно з документом, технологію розподіленого реєстру планують використовувати для відстеження походження продуктів: від ферм до полиць магазинів.

Автор законопроєкту пропонує контролювати за допомогою блокчейну умови виробництва: якість ґрунту, обладнання, погоду та інші фактори. Технологію хочуть використовувати також для сертифікації органічних харчів.

В рамках дослідження чиновники розглянуть блокчейн як можливість для обміну активами, зберігання продукції та обладнання.

Небраска – переважно сільськогосподарський штат, де у 2019 році ферми та ранчо займали понад 90% всієї території, згідно з даними уряду.

Нагадаємо, в травні компанія HumanVenture, провідна платформа для благодійних організацій, інтегрувала блокчейн Free TON для видачі продовольчих карток.

Раніше в Україні запропонували запровадити блокчейн в процедуру випуску та верифікації цифрових сертифікатів про імунітет до COVID-19.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.