майнінг

Сенатор США запитала у майнінгових компаній дані про вплив на екологію

Член банківського комітету Сенату США Елізабет Уоррен розширила запит щодо впливу майнінгу на довкілля на шість компаній. Про це йдеться у пресрелізі.

У грудні 2021 року сенатор вимагає від CEO Greenidge Generation Дефрі Кірта надати докладні дані про діяльність фірми. Тоді вона висловила думку, що споживання електроенергії при видобутку біткоїну “у порівнянні з показниками Данії, Чилі, Аргентини та штату Вашингтон”.

У розширеному запиті згадуються Riot Blockchain, Marathon Digital Holdings, Stronghold Digital Mining, Bitdeer, Bitfury Group та Bit Digital. Уоррен попросила кожну компанію до 10 лютого докладно розповісти про споживання електрики, плани масштабування, угоди з енергетичними фірмами, а також про вплив на тарифи для споживачів та малого бізнесу.

«Надзвичайно високе енергоспоживання та викиди CO₂, пов’язані зі здобиччю біткоїну, можуть підірвати нашу напружену роботу з подолання кліматичної кризи, не кажучи вже про згубний вплив майнінгу на місцеве довкілля та ціни на електроенергію», — заявила Уоррен.

Раніше в Палаті представників Конгресу США відбулися слухання, присвячені видобутку криптовалют. Під час обговорення законодавці назвали питання викидів вуглекислого газу та енергоефективності пріоритетом у будь-яких дебатах про майнінг. Представники сектору в обговоренні не брали участі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.