Solana

Сем Бенкман-Фрід: «блокчейн Solana швидше за Ефіріум в обробці транзакцій»

Генеральний директор біржі FTX Сем Бенкман-Фрід вважає, що блокчейн Solana кращий за Ефіріум завдяки здатності швидко обробляти велику кількість транзакцій з низькими комісіями.

Виступаючи на конференції “Crypto Goes Mainstream” Сем Бенкман-Фрід (Sam Bankman-Fried) заявив, що Solana – один з небагатьох проєктів, які мають чіткий план масштабування транзакцій. Основна перевага Solana полягає в тому, що мережа може обробляти близько 60 000 транзакцій за секунду за ціною $0.0015 за кожну, тоді як Ефіріум обробляє всього 15 транзакцій за секунду, але вартість кожної транзакції в цій мережі може бути більшою за $10.

«Розробники Solana склали справді правдоподібну дорожню карту для масштабування мільйонів транзакцій за секунду, а вартість кожної становить лише частку пенні. Масштабування має бути саме таким. Але це не те, на чому сфокусувалися багато блокчейнів, зокрема Ефіріум», – сказав Бенкман-Фрід.

Мережа Ефіріума була запущена у 2015 році. На основі цього блокчейну розробники створюють смарт-контракти, децентралізовані додатки та невзаємозамінні токени (NFT). Бувши першопрохідником, Ефіріум має певні переваги, у порівнянні з аналогічними проєктами. Однак, попри те, що блокчейн Solana було запущено у 2020 році, він вважається серйозним конкурентом Ефіріуму. Зараз криптовалюта SOL входить до п’ятірки лідерів криптовалютного ринку з капіталізації.

“Блокчейни повинні прагнути до того, щоб обробляти мільйони транзакцій за секунду”, – стверджує генеральний директор FTX.

Раніше Бенкман-Фрід говорив, що навіть продуктивності Ефіріуму 2.0 може не вистачити для галузі DeFi, і єдиний вихід обійти обмеження – запускати проєкти на інших мережах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *