криптоактив Ripple

Засновник Wanchain: Сценарії використання Ripple XRP різко зростуть з інтеграцією криптовалюта DeFi

Генеральний директор і засновник Wanchain Джек Лу заявив, що сценарії використання Ripple XRP різко зростуть з інтеграцією криптовалюта DeFi.

Незабаром XRP може стати свідком сплеску нових варіантів використання в зростаючому просторі децентралізованих фінансів (DeFi). Генеральний директор і засновник Wanchain (WAN) Джек Лу каже, що токени Ripple XRP скоро будуть доступні для інтеграції DeFi через платформу взаємодії блокчейнов:

Я такий щасливий оголосити, що децентралізовані міжмережеві мости Wanchain для XRP ось-ось будуть запущені в основний мережі. Це означає, що маркери XRP тепер можна використовувати для видобутку ліквідності та не тільки.

Wanchain (WAN) – це крос-чейн інфраструктура, яка з’єднує ізольовані публічні та приватні блокчейни. Він призначений для розміщення децентралізованих додатків для фінансової індустрії та для передачі активів. Його набір продуктів міститm автоматизованій маркет-мейкера WanSwap, кредитну платформу WanLend і DeFi dApp WanFarm для вирощування врожаю. Лу додає, що власники Ripple XRP не тільки зможуть використовувати більше варіантів використання DeFi на безлічі продуктів Wanchain, але також зможуть взаємодіяти з іншими популярними загальнодоступними блокчейнами, використовуючи власний токен Ripple:

Власники XRP тепер можуть взаємодіяти з додатками DeFi, такими як WanSwap, WanLand, WanFarm і багатьма іншими, на Wanchain і Ethereum і, звичайно ж, з іншими блокчейнамі в майбутньому.

Раніше було відомо, що призначений новий представник SBI Holdings до Ради директорів Ripple.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *