9 Листопада 2021 в 21:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SBI Ripple Asia співпрацює з великим тайським банком для розширення Ripple Net

Ripple
Share this page to Telegram

SBI Ripple Asiа, спільне підприємство Ripple та SBI Holdings, 8-го числа оголосила про партнерство з великим тайським банком Bank of Ayudhya, членом Ripple Net.

Повідомляється, що завдяки цьому альянсу буде запущено службу грошових переказів з використанням технології розподіленого реєстру з Таїланду до США та Європи. Президент SBI Holdings Китао сказав:

“Використання технології RippleNet розширюється, і зв’язок між Bank of Ayudhya і його партнерською компанією NIUM забезпечить більш швидкі, дешеві та безпечні фінансові транзакції з Таїланду до США та Європи”.

Bank of Ayudhya уклав партнерство з Ripple у 2018 році. Досі RippleNet використовувався для здійснення грошових переказів у режимі реального часу між Таїландом та Лаосом. Krungsri, до якої входить Bank of Ayudhya, є великою фінансовою групою з 76-річною історією, і займає 5-е місце в Таїланді за розміром активів. Krungsri є стратегічним членом Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) і вважається одним із шести важливих банків внутрішньої системи в Таїланді.

Bank of Ayudhya здійснюватиме міжнародні транзакції з використанням RippleNet спільно з сінгапурським NIUM.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар