11 Березня 2022 в 21:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Санкції проти російської криптоспільства. Під які обмеження та блокування вже потрапили росіяни

Війна криптовалюти

Криптобіржі
QMALL. Криптобіржа заблокувала всі активи російських та білоруських користувачів.

Куна. Команда проекту відключила усі рублеві пари. Введення та виведення валюти РФ на платформі заблоковано.

Coinbase. Платформа заблокувала 25 000 облікових записів користувачів з РФ. Докладніше – у нашому матеріалі.

Binance. Криптобіржа блокує росіян, які потрапили до списків санкцій. При цьому представники платформи вважають, що «в односторонньому порядку заборонити людям доступ до їхньої криптовалюти суперечитиме самій меті існування криптовалюти». Незважаючи на негативне ставлення до блокувань, Binance застосовуватиме санкції, «у разі їх розширення міжнародною спільнотою».

Gopax. Представники торгової платформи оголосили про блокування 20 рахунків, пов’язаних із користувачами з РФ.

FTX. Представники криптобіржі попередили про блокування облікових записів користувачів, які потраплять до санкційних списків.

CoinZoom. Американська криптобіржа призупинила реєстрацію нових користувачів із Росії.

WhiteBit. Платформа призупинила реєстрацію нових користувачів із РФ. Команда проекту пояснила необхідністю імплементувати нові інструменти для виявлення адрес з санкційних списків.

CEX.io. Криптобіржа призупинила реєстрацію нових користувачів із Росії. При цьому клієнтам з РФ, чиї акаунти старші за чотири місяці, сервіс доступний у повному обсязі.

eToro. Платформа призупинила реєстрацію нових користувачів із Росії.

Кракен. Команда криптобіржі відмовилася добровільно заморожувати рахунки росіян. При цьому представники торгової платформи зазначили, що у разі отримання відповідних юридичних вимог їм доведеться підкоритися наказу.

Також росіяни втратили доступ до південнокорейських криптобірж Upbit, Bithumb і Korbit. Представники торгових платформ внесли до чорного списку IP-адреси користувачів із РФ.

Криптоплатформи та гаманці
Dmarket. Майданчик анулював рахунки росіян. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, активи росіян можуть бути спрямовані на потреби української армії.

Animoca Brands. Компанія-розробник метавсесвіту The Sandbox заблокувала росіянам доступ до своїх сервісів.

Circle. Компанія-емітент одного з найбільш капіталізованих стейблкоінов USD Coin (USDC) тимчасово відключила всі фіатні платежі з рахунків, розташованих у Росії, включаючи операції з карт, випущених у РФ.

Satoshi Labs. Чеська компанія – розробник популярних апаратних криптогаманців Trezor призупинила постачання продукції до Росії.

MetaMask. На тлі війни РФ з Україною представники криптогаманця опублікували оголошення про те, що сервіс може перестати працювати в деяких регіонах через вимоги законодавства. Паралельно у ЗМІ почали з’являтися повідомлення про те, що деякі росіяни не можуть отримати доступ до своїх облікових записів у MetaMask.

Майнінг-пули

BTC.com Майнінговий пул призупинив реєстрацію нових користувачів із РФ. Також компанія запровадила обмеження на допуск до сервісу росіян.

Bitfly. Оператор майнінг-пулу Ethermine відмовився надавати послуги користувачам із Росії.

FlexPool. Майнінг-пул оголосив про припинення обслуговування російських IP-адрес.

З якими ще обмеженнями зіткнулися росіяни
Проти РФ запровадили санкції багато представників традиційного фінансового сектора. Наприклад, рішення згорнути бізнес у Росії ухвалили великі американські банки Goldman Sachs та JPMorgan.

Ще більше труднощів росіянам додало припинення обслуговування платіжних карток Visa і MasterCard, випущених на території країни. В результаті криптовалюти виявилися одним із небагатьох інструментів, за допомогою яких громадяни РФ можуть продовжувати безперешкодно проводити транскордонні операції, поки що…

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар