Сальвадор

Сальвадор направить прибуток від операцій з біткоіном на будівництво ветклініки

Сальвадор використовує частину прибутку від операцій з біткоіном для будівництва ветеринарної клініки. Про це 10 жовтня повідомив президент Наїб Букела.

«Ми почнемо будувати ветеринарну клініку, використовуючи прибуток від BTC. До речі, ми не продаємо біткоін, а використовуємо доларову частину трасту, оскільки збережена на його балансі криптовалюта зараз коштує більше, ніж на момент створення », – написав Букела.

В кінці серпня Комісія з фінансів Законодавчої асамблеї країни погодила створення фонду на суму $ 150 млн для забезпечення обміну біткоіна і доларів.

За словами Букела, в трасті виникла «бухгалтерська проблема». На тлі зростання котирувань біткоіна в структурі з’явився профіцит у розмірі $ 4 млн, якими «державна компанія Chivo» може розпорядитися не впливаючи на його обсяг.

«На балансі [трасту] зберігаються біткоін і долари США. Шляхом збереження колишнього числа BTC, навіть якщо кількість USD зменшиться, ми можемо інвестувати $ 4 млн в якийсь проєкт », – пояснив президент.

Раніше держава приступила до майнінгу першої криптовалюти на геотермальній вулканічній енергії. Букела зазначив, що інженери все ще тестують і встановлюють обладнання.

Нагадаємо, засновник Ethereum Віталік Бутерін назвав легалізацію біткоіна в Сальвадорі «безглуздям».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *