5 Січня 2023 в 14:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ринок криптовалют почав зростати на тлі сигналів із США

криптовалюти
Share this page to Telegram

Провідні криптовалюти біткоїн (BTC) та ефір (ETH) зросли в ціні на ранкових торгах в Азійському регіоні станом на 5 січня 2023 року. Вони продемонстрували зростання разом із більшістю інших найбільших цифрових валют. На думку аналітиків, подібне зростання відбулося на тлі економічних даних із США, які показали, що рівень інфляції знижується. Однак інвестори все ще побоювалися ситуації через настрої Федеральної резервної системи (ФРС) щодо підвищення процентних ставок.

Загальна капіталізація крипторинка зросла на 1,9% до $819,8 млрд, а обсяг торгів додали 35,2%, досягнувши $35,7 млрд. Фондові індекси США додали, хоча торги були нестійкими на тлі змішаних економічних сигналів та риторики ФРС. Індекс Dow Jones Industrial Average виріс на 0,4%, а індекс S&P 500 піднявся на 0,8%, тоді як індекс Nasdaq Composite завершив день зростанням на 0,7%.

Інститут управління постачанням США заявив, що виробничий індекс впав другий місяць поспіль, досягнувши значення 48,4 у грудні 2022 року. Якщо цей показник знаходиться на позначці нижче 50, це вказує на скорочення виробництва.

Дослідження вакансій та плинності кадрів Міністерства праці США (JOLT) показало, що у грудні минулого року було доступно 10,46 млн робочих місць, що вище, ніж очікувалося. Проте динаміка зниження показників зафіксувалась другий місяць поспіль.

У той час як ці індикатори передбачали зниження інфляції, протокол грудневого засідання Федеральної резервної системи США показував, що центральний банк прагне підтримувати високі відсоткові ставки для стримування рівня інфляції.

У грудні ФРС підвищила ставки на 50 базисних пунктів, довівши їх до значення 4,25% – 4,5% найвищого рівня за 15 років. Останні дані індексу споживчих цін США (CPI) продемонстрували, що інфляція зросла на 7,1% порівняно з минулим роком, хоч і знизилася порівняно з минулими місяцями.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар