Чіліз крипта

Ринкова капіталізація Chiliz досягла $ 1,3 млрд. Для зростання є три причини

Ринкова капіталізація Chiliz, популярної блокчейн-платформи, орієнтованої на спорт, нещодавно подолала позначку в 1 млрд доларів. Показник продовжив зростати і на ранкових торгах у середу, 10 березня, перевищив $ 1,3 млрд

Попит на нативний токен платформи Chiliz (CHZ) стрімко зростає з початку місяця.

У перший день березня він коштував близько $ 0,05. К 4 березня ціна потроїлася і досягла області $ 0,15, але до 6 березня скорегувалась до $ 0,10. Зростання відновилося 8 березня. Токен не тільки повернувся до попередньої вершині, але і оновив рекорд. Зараз CHZ торгується на рівні $ 0,25. Історичний максимум досягнуто на рівні $ 0,31.

Chiliz: три причини для зростання


У променях NFT-слави


Несподіване зростання вартості токена може бути обумовлено декількома факторами. Один з них пов’язаний з повальним захопленням невзаємозамінними токенами (NFT). Останні кілька тижнів ці активи користуються шаленою популярністю. Тільки в лютому обсяг продажів NFT перевищили 342 млн доларів. Це більше, ніж за весь 2020 рік.

Chiliz уклав кілька партнерських угод з провідними європейськими футбольними командами. Проект допомагає залучати фанатів за допомогою фірмових NFT, які продаються на Socios.com.

Нові ринки

Глава Chiliz Олександр Дрейфус 2 березня оголосив про те, що його компанія буде розширюватися на ринок США. Ця новина теж привернула увагу до проекту і підштовхнула токен до максимумів. Дрейфус додав, що компанія відкриє офіс в Нью-Йорку з початковими інвестиціями в розмірі 50 млн доларів.

Зареєстрована на Мальті компанія випускає кріптовалютні токени для спортивних команд і їхніх фанатів. Їх можна використовувати в голосуваннях, а також обмінювати на нагороди і участь у спеціальних акціях.

«Ми прямуємо в США, вже маючи досвід успішної роботи; ми вже заробили мільйони доларів для деяких найбільших спортивних клубів Європи », – сказав Дрейфус.

У 2019 Chiliz уклала контракт з футбольним клубом Ювентус. За ним потягнулися й інші відомі імена: «Барселона», «Париж Сен-Жермен» і зовсім недавно «Мілан». «Мілан» заробив 6 млн доларів в день запуску своїх токенов.

На хвилі бичачого тренду

Більшість NFT створюються на базі блокчейна Ethereum. CHZ – не виняток, що, ймовірно, також сприяло зростанню вартості активу протягом останніх тижнів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *