криптовалюти

Розробники Venus Project скасували результати голосування, щоб повернути контроль над проєктом

Розробники протоколу криптокредитування Venus Project на блокчейні Binance Smart Chain повернули контроль над проєктом, після того, як в ході голосування було прийнято рішення передати його сторонньої команді. Venus Project ґрунтується на кодовій базі проєктів Compound і MakerDAO блокчейну Ethereum і використовує модель децентралізованого управління, в якій власники токенів голосують за зміни в протоколі.

Сьогодні в ході голосування було затверджено пропозицію, згідно з яким повноваження у напрямку розвитку протоколу і в питаннях виділення коштів повинні були перейти до групи, що називає себе Team Bravo. Організатори голосування пообіцяли «збільшувати та підтримувати високу ціну XVS для інвесторів».

Пропозиція набрала 1,29 млн голосів за і 1,19 млн проти. Розподіл учасників голосування серед прихильників і противників становила 16 адрес і 39 відповідно.

Також організатори голосування запросили 1,9 млн XVS ($ 60,8 млн) фінансування, яке повинно було розподілятися протягом п’яти років, а прихильникам пропозиції пообіцяли винагороду в 900 000 XVS ($ 29 млн).

“Цікава пропозиція. Вони безпосередньо підкупили учасників, які проголосували за них », – зазначає засновник Compound Роберт Лешнер.

Незабаром після затвердження пропозиції адресу, що використовувався для запуску контракту Venus Project, скасував результати голосування, таким чином продемонструвавши, що творці протоколу зберігають над ним повний контроль, попри використання децентралізованої моделі управління.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *