14 Травня 2023 в 19:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробники Ефіріуму випустили патч для усунення збоїв у мережі

ETH
Share this page to Telegram

Розробники Ethereum Foundation випустили оновлення програмного забезпечення для клієнтів Prysm та Teku, щоб запобігти подальшим збоям у мережі.

Масштабні збої відбулися 11 та 12 травня, коли за добу мережа Ефіріуму двічі зіткнулася із проблемою фіналізації блоків. Перший інцидент тривав 25 хвилин, а другий більше години. Є припущення, що це може бути пов’язане зі стейкінгом ефіру та ботами MEV. У Ethereum Foundation стверджують, що досі досліджують правдиву причину збоїв. Швидше за все, вона у високому навантаженні на деяких клієнтів.

Superphiz, розробник Ефіріуму та консультант з питань, пов’язаних з Beacon Chain, запевнив через Твіттер, що наслідки збоїв мінімальні й не загрожують користувачам. Транзакції не було зупинено, блокчейн продовжував працювати, а збої ніяк не вплинули на активність мережі.

Щоб вирішити проблему, розробники Ефіріуму випустили патчі для клієнтів Prysm та Teku, щоб ті оновили свої системи. Кінцеві користувачі не мали проблем з транзакціями, запевняють представники Ethereum Foundation.

«Не всі клієнти торкнулися цього виняткового сценарію. Зрештою вони впровадили виправлення, і мережа знову запрацювала. Це ще один крок на шляху до різноманітності та децентралізації. Зробімо з ситуації урок», — намагається заспокоїти інвесторів Superphiz.

Згідно з недавніми даними Decrypt, інвестори виявляють великий інтерес до стейкінгу ефіру навіть через місяць після оновлення Shanghai.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар