22 Листопада 2022 в 18:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробник Tornado Cash залишиться під вартою

Tornado Cash
Share this page to Telegram

Затриманий розробник Tornado Cash Олексій Перцев ще три місяці перебуватиме під вартою. Таке рішення ухвалив суд Нідерландів під час чергового засідання 22 листопада 2022 року. Примітно, що фахівець утримується під вартою вже понад 100 днів.

Звинувачення виклало загальні дані щодо свого розслідування, зазначивши Олексія Перцева як центральну фігуру в несанкціонованих операціях з Tornado Cash. Своєю чергою адвокат обвинуваченого WK Cheng представив свої аргументи. Він виділив ряд моментів щодо варіантів використання платформи та неправильного представлення її функціональності.

Юрист заявив, що розчарований рішенням суду, оскільки постарався якомога детальніше пояснити думку захисту. Також адвокат підтвердив, що чергове засідання суду відбудеться наприкінці лютого 2023 року. При цьому він висловив сумніви, що правоохоронці Нідерландів представили односторонню інтерпретацію причетності Олексія Перцева до Tornado Cash.

WK Cheng наголосив, що сторона захисту збирається провести низку розслідувань, щоб прояснити поточну ситуацію та повноцінно підготуватися до наступного судового засідання. Своєю чергою обвинувачі висловили занепокоєння, що Олексій Перцев може втекти з-під варти, попри те, що за будинком щодня стежать представники силових відомств.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар