19 Лютого 2023 в 08:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробник розповів про переваги Ordinals

Ordinals
Share this page to Telegram

Інвестор і розробник невзаємозамінних токенів (NFT) під псевдонімом dotta є власником ліцензії на токени ERC-721 Dotlicense та генеральним директором екосистеми Forgotten Runes Wizard’s Cult. Він розповів у Твіттері про ключові переваги Ordinals NFT на базі Біткоїн (BTC).

Досвідчений розробник розповів про популярність «ординалів». Він зазначив: попри те, що ця концепція знаходиться в зародковому стані, вона має низку «дивовижних» переваг у порівнянні зі своїми попередниками на основі Ethereum.

По-перше, Ordinals ставить на чільне місце конфіденційність автора токена. Експерт пояснив, що для кожного релізу потрібний свій унікальний гаманець, тому відстежувати «китів NFT» стає складніше, ніж в Ethereum (ETH). Крім того, так звані «ординали» не можуть підтримувати дані поза мережею. Програміст пояснив, що немає можливості прикріпити файл з хостингу IPFS, не кажучи вже про AWS або будь-яке інше хмарне сховище Web2.

Dotta зазначив: попри те, що концепція «ординалів» виглядає складною, набагато простіше створювати NFT у мережі Bitcoin, ніж на блокчейні, сумісному з EVM (віртуальна машина Ethereum). Тут немає потреби писати та розгортати смартконтракт: Контент можна токенізувати за допомогою однієї команди.

Крім того, експерт зазначив, що немає жодних дорожніх карт, роялті та інших очікувань, пов’язаних з Ordinals. Нарешті, ординали легко підтримують інші типи контенту, крім зображень у форматі jpeg або коротких текстових документів. HTML-сторінки та 3D-моделі дуже рідкісні в Ethereum (ETH), а от Ordinals відкривали для них нові можливості токенізації.

Розробник запевнив, що цей сегмент не впливають атрибути продуктів Web3, підтримуваних венчурним капіталом. Деякі аналітики вже пов’язали нещодавнє зростання цін на BTC зі сплеском популярності NFT Ordinals.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар