NFT

Розробник ігор Mythical збирає $ 75 млн на NFT

Раунд фінансування запропонує стороннім розробникам ігор можливість впровадити NFT у свої вигадані світи.

Mythical Games відкриває свою платформу невзаємозамінних токенів (NFT) для зовнішніх розробників ігор, після раунду фінансування в розмірі 75 мільйонів доларів.

Основна гра, яка перебуває в розробці, Blankos Block Party, містить анімованих ігрових персонажів NFT, а також настроює естетику, яку гравці заробляють в процесі гри. Гравці в бета-версії вже володіють більш ніж 100 000 NFT і оскільки аудиторія продовжує зростати, Mythical очікує, що ці рідкісні активи будуть накопичуватися на вторинних ринках.

Безліч інвесторів визнали цю тезу, яка заслуговує підтримки. WestCap Group, в першу чергу за підтримки колишнього виконавчого директора Airbnb і Blackstone, Лоуренса Тозі, очолила раунд серії B з участю VaynerFund, Galaxy Digital, Javelin Venture Partners і інших.

Восьмизначний раунд передбачає, що інтерес інвесторів до NFT залишається високим, навіть попри те, що ринки NFT охололи після березневого піку.

Ширша мета Mythical – «довести гри з блокчейном до мас», – сказав Адам Бейн з Investor 01 Advisors. Шляхом додаткового фінансування Mythical прагне створити «платформу для розробників ігор, щоб вони могли створювати свою власну економіку, що належить гравцям», – йдеться в заяві компанії для преси.

Традиційні ігрові платформи не заохочують передачу або продаж предметів, що належать гравцям, породжуючи використання чорних і сірих ринків, де користувачі стають уразливими для потенційних шахраїв. Деякі ігри навіть карають гравців, які беруть участь в цих торгах, забороняючи їм доступ до ігрового сайту. NFT є потенційно новою моделлю.

Міфічні транзакції відбуваються в його власному приватному блокчейні. У червні 2020 року співзасновник фірми, Руді Кох заявив, що вона має намір працювати в основній мережі EOS.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.