ETF

Розпочалися торги ф’ючерсним біткоїном-ETF від VanEck

У вівторок, 16 листопада, на Чиказькій біржі опціонів (CBOE) стартували торги ф’ючерсним біткоін-ETF інвестиційної компанії VanEck під тикером XBTF.

VanEck Bitcoin Strategy ETF став третім подібним інструментом на біржах США після продуктів від ProShares та Valkyrie Investments, які отримали листинг на NYSE та Nasdaq відповідно.

Пропозицію компанії на запуск ETF на базі біткоін-ф’ючерсів Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) схвалила наприкінці жовтня разом із заявкою від Valkyrie Investments.

Ціна відкриття для акцій XBTF виявилась на рівні $60,91 за штуку. На момент написання о першій годині торгів котирування падали до $60,6 і піднімалися до $61,43.

VanEck

Старт торгів припав на день, коли спотова ціна біткоіна провалила рівень $59 000.

Нагадаємо, SEC відхилила заявку VanEck на запуск ETF на базі першої криптовалюти. Компанія подала проспект на початку березня, але регулятор двічі відкладав ухвалення рішення — у квітні та червні.

Аналітик Bloomberg Intelligence передбачив, що SEC швидше схвалить ф’ючерсний Ethereum-ETF, ніж дозволить запуск біржового фонду на основі спотової ціни біткоїну.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.