Біткоін

Російський експерт засумнівався в реалістичності прогнозу Майка Макглоуна

Стратег Bloomberg Майк Макглоун прогнозує подальше впевнене зростання вартості біткоіна (BTC). На його думку, до кінця поточного року найбільша цифрова валюта зможе досягти $ 100 000.

Однак не всі експерти підтримують таку точку зору.

Наприклад, Сергій Ордін, що представляє майнінг-пул РОЙ, сумнівається в реалістичності агресивного сценарію для біткоіна. За його словами, максимум, на що може претендувати BTC, це на досягнення $ 80. 000 до кінця грудня.

Головна проблема полягає в тому, що влада США стала більш пильно стежити за криптовалютним ринком. Вашингтон хоче посилити контроль за цією індустрією. Поки важко сказати яким буде тиск. Однак можна вже зараз прогнозувати, що активність на ринку після впровадження американського законодавства буде слабшати.

Крім цього, зазначає Ордін, після вигнання майнерів з Китаю хешрейт біткоіна відновлюється, але дуже повільно. Цей процес буде нестабільним, і висока ймовірність нових провалів.

У понеділок, 6 вересня, курс BTC виріс до $ 51 600. Цілком можливо, що вже сьогодні монета спробує подолати опір в районі $ 52 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *