Robinhood

Robinhood втрачає прибуток у III кварталі

Згідно зі звітом торгової платформи Robinhood, у III кварталі 2021 року інтерес інвесторів до цифрових активів знизився у порівнянні з II кварталом.

Якщо у II кварталі цього року прибуток Robinhood від торгівлі криптовалютами становив 41% від загального доходу майданчика, то у III кварталі показник знизився до 19%. Дохід компанії від транзакцій становив $267 млн, але разом з іншими напрямками бізнесу Robinhood зафіксувала збиток у розмірі $1.32 млрд.

«У цьому кварталі ми займалися розробкою нових продуктів та послуг для наших клієнтів, включаючи криптовалютний гаманець. Також ми додали цілодобову підтримку. Ми стаємо однією з найбільш довірених та зручних платформ для роздрібних та криптовалютних інвесторів», – наголосив генеральний директор та співзасновник Robinhood Markets Володимир Тєнєв.

При цьому у звіті Robinhood повідомляється про значне зниження кількості нових акаунтів з депозитами в криптовалюті та невелике зниження загальної кількості акаунтів з ненульовим балансом.

Нагадаємо, що зараз криптовалютний гаманець Robinhood знаходиться у фазі тестування. Як раніше говорив Тенєв, понад 1 млн користувачів чекають на випуск фінальної версії додатка для купівлі та обміну семи основних криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *