Кіосакі біткоїн

Роберт Кійосакі: Тримайтеся подалі від фондового ринку, економіка перебуває на порозі гіперінфляції

Американський бізнесмен і письменник Роберт Кійосакі попередив, що зараз світова економіка перебуває на порозі гіперінфляції та порадив «триматися подалі» від фондового ринку.

Автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі (Robert Kiyosaki) зробив кілька песимістичних прогнозів про майбутнє економіки та криптовалют. Крім того, він заявив, що «ми знаходимося у найбільшому міхурі в історії», маючи на увазі міхури на ринку акцій, нерухомості та сировинних товарів.

Раніше Кійосакі був налаштований оптимістично щодо криптовалюти. Він часто рекомендував купувати золото, срібло та біткоін як страховку від інфляції. Однак тепер він очікує, що уряд США конфіскує всі криптовалюти.

Він пояснив, що після того, як президент США Джо Байден підписав указ, який регулює криптовалюти, наступним кроком буде запуск «криптовалюти ФРС». Після цього всі криптовалюти будуть конфісковані та переведені до державної криптовалюти.

«Прощавай, биткоін», – написав він.


Кійосакі запитав своїх передплатників у Twitter, чи є у них план «Б». На його думку, план «Б» у тому, щоб бути підприємцем, тобто триматися подалі від фондового ринку та створювати власні активи.

Бізнесмен заявив, що вже купив 2500 Американських срібних орлів, оскільки золото вже подорожчало, а біткоін все ще занадто дорогий. Кійосакі зазначив, що срібло – це промисловий метал, воно ліквідне і може бути продане без державного контролю.

Раніше письменник часто звинувачував президента США Джо Байдена, його адміністрацію та ФРС США у тому, що вони допустили високу інфляцію та «зруйнували» долар. У січні Кійосакі заявив, що знову інвестуватиме в біткоїн, якщо він повернеться до позначки в $20 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.