криптовалюти

Ripple приєднується до Digital Pound Foundation

Сьогодні Ripple оголосила, що приєднується до Digital Pound Foundation, некомерційної організації, що займається розробкою і впровадженням цифрового фунта в Сполученому Королівстві. Ripple, як член фонду, буде представлена ​​в раді директорів Сюзан Фрідман, главою відділу політики. Участь Ripple у Фонді є продовженням нашої постійної роботи за участю центральних банків по всьому світу через технічні та політичні питання, пов’язаних з цифровими валютами центральних банків (CBDC).

Фонд вважає, що цифровий фунт буде лежати в основі переходу Великобританії до інноваційної цифрову економіку і суспільству. Впровадження CBDC, поряд з іншими формами цифрових грошей, забезпечить місце Великобританії в формувальному глобальному цифровому ландшафті.

Визначення майбутнього грошей

Сьогодні понад 80% центральних банків активно вивчають ту чи іншу форму забезпеченої державою криптовалюта, включаючи CBDC. Але для повного розкриття потенціалу цифрових платежів потрібно співробітництво з широким колом учасників.

Це саме те, до чого прагне Digital Pound Foundation – об’єднання різноманітних членів, щоб Великобританія зберігала своє глобальне лідерство в області фінансових інновацій. У міру того, як все більше і більше центральних банків впроваджують CBDC, функціональна сумісність, конфіденційність і повний суверенітет стануть ключовими факторами, що дозволяють центральним банкам переміщати гроші рентабельно, надійно і миттєво.

Ripple очолює глобальні перегони за впровадження CBDC

Буквально минулого місяця Ripple оголосила про партнерство з центральним банком Бутану, Королівським валютним управлінням (RMA), для пілотних варіантів використання роздрібних, транскордонних та гуртових платежів для цифрового Нгултрум (валюта Бутану) з використанням його рішення CBDC. Партнерство допоможе Бутану поліпшити цифрові платежі та розширити зусилля по розширенню доступу до фінансових послуг, зберігаючи при цьому свою прихильність стійкості. Оскільки Бутан – єдина країна у світі з негативним викидом вуглецю, вуглецево-нейтральне рішення Ripple – природне рішення, яке допоможе Бутану досягти цієї мети.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *