19 Липня 2021 в 10:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ripple проти SEC: Хінман буде давати свідчення 27 липня

Ripple
Share this page to Telegram

Суддя Сара Нетберн призначила давання показань Вільямом Хінманом на 27 липня в справі Ripple проти SEC.

Раніше суддя Сара Нетберн схвалила давання показань Вільямом Хінманом в судовому процесі Ripple проти SEC. Однак дата не була визначена. Сторони повинні були визначити обсяги показань.

Тепер стало відомо, що Вільям Хінман, який є колишнім директором SEC, буде свідчити 27 липня. Цікаво, що це всього лише за день до крайнього терміну, встановленого сенатором США Елізабет Уоррен, для того, щоб SEC представила відповіді про свої повноваження «регулювати теперішні криптовалютні біржі» і про те, чи є активи, що торгуються на криптовалютних біржах, «гарантією додаткового інвестора і захисту споживачів ».

SEC раніше намагалася перешкодити Ripple допитувати Хінман, заявивши, що у компанії з Сан-Франциско немає «виняткових обставин», необхідних для залучення колишнього директора. Також це може утримати інших юристів від роботи на державній службі. Однак суддя Нетберн, схваливши клопотання Ripple, підкреслила, що свідчення не повинні торкнутися інші структури, а рішення по цій справі викликає великий суспільний інтерес.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар