Ripple

Ripple повинна перенести штаб-квартиру в Японію: Думка в Мережі

Прихильники XRP в Мережі заявили, що Ripple повинна перенести штаб-квартиру в Японію.

План з розширеного оподаткування криптовалют в США викликав чимало суперечок і критики з боку представників криптоіндустрії. Причина в тому, що там є, зокрема, вимога для тих, хто надає послуги з перекладу цифрових активів, заробляючи на цьому, звітувати перед Податковою службою про діяльність своїх користувачів.

Якщо це пошириться і на майнерів і операторів ноду в блокчейнах, розробників гаманців, постачальників ліквідності в DeFi-протоколах та інших некастодіальних гравців, то вони не зможуть дотримуватися закону. Для них це технічно не можливо.

Сенатори Уайден, Ламміс і Тумі запропонували виключити зазначені варіанти діяльності з законопроєкту. Однак голосування в ході розгляду законопроєкту за цією пропозицією не було, що викликало в Мережі особливо бурхливу реакцію в тому числі й від прихильників Ripple XRP.

Так, один з активних прихильників Ripple XRP заявив, звертаючись до керівництва компанії Ripple:

Вам слід перенести штаб-квартиру в Японію негайно! Інновації в США тепер офіційно мертві.

Відповіді від керівників Ripple на це поки не було.

Раніше було відомо, що глава Ripple подав клопотання про отримання документів від Binance. Також була інформація, що клієнт Ripple Currencyсloud створить нове рішення для електронних грошей.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *