Ripple

Ripple на Катарському економічному форумі: криптовалюти потребують регулювання

Керівник Ripple в Південній Азії та країнах Близького Сходу і Північної Африки Навин Гупта виступає на Катарському економічному форумі.

Навин Гупта, керівник Ripple в Південній Азії та країнах Близького Сходу і Північної Африки, виступає на 2 день катарського економічного форуму. Він бере участь в дебатах про впровадження криптовалют.

Користувач твіттеру поділився дуже важливою заявою, зробленою представником Ripple під час дебатів:

Щоб криптовалюти стали мейнстримом, необхідне регулювання.

Більш точна інформація про виступ Навина Гупти поки не відома. Що стосується самого катарського економічного форуму в цілому, то, за офіційними даними, він спрямований перш за все на підготовку планів, які будуть підтримувати зростання світової економіки в період після пандемії. Також тут висвітлюється становище економіки з точки зору Близького Сходу. Учасники дискутують про останні та найбільш помітні події й економічні напрямки сучасного світу, в тому числі лідерство в постпандемічному світі, цифрове майбутнє і роль, яку бізнес може зіграти в створенні більш справедливого майбутнього для всіх, а також необхідність в новому економічному плані та реструктуризації світової економіки.

Раніше було відомо, що технічний директор Ripple запропонував впровадити федеративні сайдчейни.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *