Ripple

Ripple буде здійснювати платежі з Оману в Індію

Клієнти BankDhofar зможуть використовувати його мобільний додаток для посилання платежів в режимі реального часу на рахунку IndusInd.

Ripple – це перші платежі в реальному часі між Оманом і Індією з використанням технології блокчейн.

Другий за величиною банк Оману BankDhofar, приєднався до платіжної мережі RippleNet, що дозволило йому приєднатися до розташованого в Пуні, IndusInd Bank, для мобільних платежів в реальному часі.

Ripple оголосив в середу, що клієнти BankDhofar зможуть використовувати його додаток для переказудо 1000 ріалів (2600 доларів) на рахунку в Індії.

Індія є найбільшим учасником у сфері грошових переказів.

«Ця послуга дозволить BankDhofar зайняти передове положення в області пропозиції ряду нових продуктів і послуг миттєвих платежів, – сказав Абу Бейкер Карим Аль Балуші, глава відділу цифрового банкінгу BankDhofar. – Ми сподіваємося активувати цю послугу в інших країнах по всьому світу. »

Оголошення було зроблено трохи більше ніж через тиждень після того, як Національний банк Єгипту приєднався до RippleNet для створення коридору грошових переказів з Об’єднаними Арабськими Еміратами, через фірму фінансових послуг в Дубаї, Lulu International Exchange.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *