Riot

Riot “упав” через відсутність доходів за третій квартал

За даними FactSet, акції Riot Blockchain (RIOT) впали майже на 11% на початку торгів у вівторок після того, як виторг та прибуток майнера біткойнів у третьому кварталі не досягли середніх оцінок аналітиків.

Виторг майнера біткойнів у третьому кварталі склав 64,8 мільйона доларів у порівнянні з консенсусною оцінкою аналітиків у 67,1 мільйона доларів. Чистий збиток на акцію склав 0,16 долара, тоді як аналітики очікували, що прибуток становитиме 0,35 долара.

На чистий збиток за квартал «суттєво вплинули» негрошові компенсаційні витрати, засновані на акціях, у розмірі 36 мільйонів доларів і негрошовий нереалізований збиток у розмірі 11,2 мільйона доларів з пайових цінних паперів, що звертаються на ринку, йдеться в заяві компанії.

Маржа доходів Riot від видобутку цифрових активів або виторг від видобутку за вирахуванням вартості цих доходів склала 76% у третьому кварталі у порівнянні з 47% за той же період минулого року.

Майнер заявив, що збільшив виробництво біткойнів на 482% до рекордних 1292 біткойнів протягом кварталу у порівнянні з 222 біткойнами за той же квартал рік тому. Станом на 31 жовтня майнер мав 3995 біткойнів.

Станом на 31 жовтня Riot було розгорнуто 27 270 майнерів, а ще 11 500 майнерів S19J Pro Antminer знаходяться в процесі постачання.

Після 30 вересня компанія також завершила раніше оголошене розміщення на ринку акцій у сумі 600 мільйонів доларів.

Акції крипто-майнерів, які найбільше прив’язані до цін на криптовалюту, падали після того, як у вівторок ціни на біткойни та ефір впали більш ніж на 5%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *