Біткоін

Резервний банк Індії спростував заборону на операції з криптовалютою в країні

Регулятор роз’яснив, що банки та інші фінансові організації не мають права радити клієнтам, щоб ті не проводили угод з цифровими монетами.
Резервний банк Індії випустив роз’яснення, що операції з криптовалютою в країні не заборонені, тому банки та інші фінансові організації не мають права застерігати клієнтів від транзакцій з цифровими монетами.

Регулятор відзначив, що деякі фінансові організації робили це, посилаючись на циркуляр відомства від 2018 року. У резервному банку Індії нагадали, що згаданий циркуляр був скасований Верховним судом Індії ще в березні 2020 року.

«Циркуляр більше не діє […], тому на нього не можна посилатися або цитувати», – сказано в повідомленні регулятора.

Станом на 18:50 біткоін торгується на рівні $ 36,9 тис., а його капіталізація, за даними CoinGecko, становить $ 629 млрд. За минулу добу головна криптовалюта подорожчала на 4%.

У недавньому звіті The Economic Times йдеться, що уряд Індії найближчим часом може сформувати нову експертну групу для вивчення можливості регулювання криптовалюти. За інформацією видання, чиновники вважають, що рекомендації комітету на чолі з колишнім фінансовим секретарем Субхаша Гарги у 2019 році про повну заборону на ці активи застаріли.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *