18 Грудня 2022 в 10:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Reuters: Сем Бенкман-Фрід не заперечуватиме екстрадицію в США

FTX
Share this page to Telegram

Засновник криптовалютної біржі FTX Сем Бенкман-Фрід не заперечуватиме екстрадицію до США, де йому пред’явлено звинувачення у шахрайстві та відмиванні грошей. Про це пише Reuters із посиланням на власні джерела.

12 грудня влада Багамських островів заарештувала Бенкмана-Фрід на запит правоохоронних органів Сполучених Штатів.

Прокуратура США звинуватила ексглаву біржі у восьми кримінальних злочинах, включаючи змову та шахрайство з використанням електронних засобів. За сукупністю статей йому може загрожувати до 115 років ув’язнення.

Засновник FTX також зіткнувся із позовами з боку американських регуляторів. SEC закинула Бенкману-Фріду організацію шахрайської схеми, обман інвесторів та несанкціоноване використання клієнтських коштів. CFTC звинуватила його у порушенні Закону про товарні біржі.

14 грудня суд на Багамських Островах відхилив клопотання Бенкмана-Фріда про вихід під заставу $250 000, пояснивши це високим ризиком втечі. Його залишили під вартою у в’язниці Fox Hill, яка відома поганими умовами утримання.

За даними Reuters, у понеділок, 19 грудня, засновник FTX зробить заяву, в якій відмовиться оскаржувати екстрадицію до Сполучених Штатів. Спочатку юристи Бенкмана-Фріда мали намір подати клопотання, щоб заблокувати процес.

Нагадаємо, голова підрозділу FTX на Багамських Островах Раян Саламе попереджав місцевого регулятора про потенційне шахрайство компанії за два дні до подання заяви про банкрутство.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар