Robinhood

Reuters: Robinhood не додасть підтримки Shiba Inu найближчим часом

Robinhood не поспішатиме з лістингом нових криптовалют, включаючи shiba inu (SHIB). Такого висновку дійшли журналісти Reuters, які опитали експертів ринку. Видання також посилається на самого главу Robinhood Влада Теньова, який під час дзвону з інвесторами заявив, що майданчик не додаватиме підтримки нових криптовалют найближчим часом.

«Ми дуже задоволені токенами, які зараз представлені на платформі, і всі нові монети повинні задовольняти нас не менше, а то й більше. Ми — регульована організація, і ми сподіваємося незабаром прояснити ситуацію з [новими] монетами», — сказав Теньов.

Втім, коли саме влада США може внести ясність у регулювання ринку криптовалют, залишається невідомо. Тим часом петиція із закликом додати SHIB на Robinhood приваблює все більше користувачів. Звернення до фінтех-компанії з’явилося на сайті п’ять місяців тому, і з того часу його підписали понад 400 тисяч осіб.

Зараз на платформі Robinhood доступно для торгівлі сім криптовалют, включаючи Dogecoin, який приніс компанії 62% всього прибутку від криптовалютного трейдингу. Лістинг Shiba може забезпечити новий стрибок обсягу торгів, проте не все так просто.

За словами голови аналітичної фірми Quantum Capital Маті Грінспена, брокер прогадає, якщо додаватиме нові криптовалюти занадто швидко. За його словами, бажання догодити користувачам може зрештою обернутися лістингом марних, якщо не шахрайських проєктів.

На момент написання матеріалу альткоїн SHIB доступний для торгів на Binance, Huobi, Uniswap, Kunа, а також на біржі Coinbase, яку вже розкритикували за рішення додати підтримку монети за відсутності XRP.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *