Regal Cinemas

Regal Cinemas прийматимуть криптовалюту

Глядачі зможуть використовувати біткойни, догкойни та інші цифрові валюти.

Згідно з заявою у вівторок вранці, мережа кінотеатрів Regal прийматиме криптовалюту як оплату від клієнтів у рамках партнерства з компанією Flexa, що займається цифровими платежами.

Regal заявила, що прийматиме криптовалюти, включаючи біткойни, ефір, лайткойн і догкойн як оплату за квитки та на своїх концесійних стендах.

Компанія також дозволить клієнтам розплачуватись цифровими доларами та стейблкоїнами, включаючи монети USDCoin, Gemini dollar. Крім того, прийматимуться такі токени, як LINK, ATOM і BAT.

Regal слідує за AMC Theaters, найбільшою мережею кінотеатрів у США, яка раніше цього місяця заявила, що прийматиме біткойни, ефір та інші криптовалюти для онлайн-платежів.

Regal, американський підрозділ британської Cineworld Group, має 6885 екранів у 514 кінотеатрах у 42 штатах, а також у Вашингтоні, округ Колумбія та на Гуамі.

“Це захопливе партнерство дозволяє нам легко і безперешкодно приймати цифрові валюти, у тому числі догкойни, стейблкоіни та біткойни, на території нашого кінотеатру простим і повністю безконтактним способом”, – сказав директор з маркетингу Regal Кен Тевес.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *