11 Листопада 2022 в 09:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Рауль Пал: “Solana – чудова інвестиція на поточний момент”

Solana
Share this page to Telegram

Колишній топменеджер Goldman Sachs та криптовалютний ентузіаст Рауль Пал вважає, що зараз ціни на альткоїн SOL, який постраждав від кризи біржі FTX, є вкрай привабливими.
Справді, за останній тиждень Solana втратила 46% вартості, і це з огляду на вчорашнє помітне відновлення ринку. За сьогодні монета зросла на 10.9% і зараз торгується в районі $17.

На думку Рауля Пала (Raoul Pal), це чудовий час для покупки криптовалюти, хоча інвестор не заперечує, що в короткостроковій перспективі курс SOL може ще знизитися.

«Я думаю, що найцікавіші можливості з’являються, коли цикли ліквідності знову призводять до зниження ціни, але натякають на майбутній дохід. Ось тоді я збільшую свою позицію», – пише Рауль Пал.

При цьому інвестор наголошує, що не використовує маржинальну торгівлю, тому тимчасове зниження курсів криптовалют не надто його лякає. Пал розповів, що купував ETH та SOL у червні, і готовий додати й інших монет «в найближчому майбутньому».

Зважаючи на все, курс Solana значно знизився у зв’язку з тим, що своїх запасів позбавляється компанія Alameda Research, пов’язана з проблемною біржею FTX. На цьому тлі децентралізована біржа dYdX навіть обмежила операції із Solana.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар