17 Червня 2023 в 11:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Рауль Пал прогнозує величезне зростання крипторинка та нові максимуми

Рауль Пал
Share this page to Telegram

Генеральний директор Real Vision Рауль Пал прогнозує величезне зростання ринку криптовалют у найближчі роки.

Колишній виконавчий директор Goldman Sachs вважає, що криптовалюти, швидше за все, встановлять нові історичні максимуми через масове зростання інновацій у галузі технологій та цифрових активів поряд із широким впровадженням мереж.

Пал вважає, що всі ми вступаємо в експоненційну епоху, яка буде характеризуватись одночасним вибухом технічних досягнень та великою кількістю варіантів використання з високим рівнем прийняття.

У період, коли у нас буде революція цифрової цінності та грошей… у нас також буде революція електромобілів і зеленої енергії, зацифрування ринків, що розвиваються, інтернет речей, віртуальна реальність, переносні пристрої, біотехнології, 3D-друк, автономні транспортні засоби, роботи, індустрія штучного інтелекту, розподілені обчислення, 5G і 6G та космічний Wi-Fi – все це буде реалізовано у найближчі п’ять років. Це неймовірно…

Ми збираємося застосувати закон Меткалфа щодо кожного з них у найближчі п’ять років. Так, будуть злети та падіння, будуть бульбашки, зльоти та падіння. Але ми побачимо найбільшу групу речей в експонентному тренді, нову еру. Це експоненційне століття. І це буде золоте століття можливостей.

Пал також прокоментував недавній спад ринку криптовалют та стримувальні дії регуляторів, назвавши їх не більше ніж «шумом».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар