Спотові пари бінанс

П’ять головних правил для початківців кріптоінвесторов

Як знизити кількість невдалих угод, збільшити ефективність торгівлі і не втратити депозит


Перше знайомство з криптовалютним ринком може обернутися для новачків втратою грошей, оскільки цифрові валюти – це волатильний актив. Щоб інвесторові убезпечити свої вкладення від збитків, потрібно чітко дотримуватися певних правил. Експерти дали поради новачкам, які допоможуть їм отримати максимальну вигоду з крипторинка і зменшити кількість провальних угод.

Не шукати маловідомі токени


Пошук невеликих за капіталізацією криптовалют з метою інвестицій, які можуть «вистрілити» – завдання дуже складне, сполучене з високими ризиками, вважає керівник Фінтех-компанії Exantech Денис Восквіцов. За його словами, такий підхід вимагає глибокого занурення в галузь. Тому експерт не рекомендує займатися цим інвесторам. Денис Восквіцов радить новачкам зосередитися на кількох провідних токенах з топ-10 за капіталізацією, які можуть приносити хороший прибуток в довгостроковій перспективі.

Не застосовувати кредитне плече


На перший погляд, може здатися, що маржинальна торгівля створена для новачків, однак варто пам’ятати, що кредитне плече – це чужі гроші та чужі активи, пояснила директор з розвитку біржі EXMO Марія Станкевич. За її словами, кредитне плече при грамотному використанні дозволяє досягти більшої прибутковості, проте новачки найчастіше торгують безсистемно і непрофесійно, що недозволенно при такому підході.

Розробити власну торгову стратегію


При покупці й продажу активу необхідно мати ретельно прописаний механізм здійснення своїх дій, зазначив СЕО кріптобіржі cryptorg.exchange Андрій Подолян. Він стверджує, що в сучасному біржовому світі найбільші заробітки припадають на частку роботів, оскільки вони чітко дотримуються правил і не схильні до психологічних коливань.

«На ботів не впливає елемент психології, який завжди відчувають живі трейдери. Психологія – важливий фактор, який часто заважає заробляти », – додав експерт.

Вчасно закривати операцію


На кріптовалютном ринку часто відбуваються ситуації, коли активи швидко ростуть і з’являються ознаки ажіотажу, стверджує Денис Восквіцов. У цій ситуації варто пам’ятати – швидке зростання може обернутися масивними розпродажами, попередив він. За словами експерта, в такі моменти легко втратити пильність і піддатися ейфорії.

«Ринок нерідко карав тих, хто не встигав вчасно вискочити з хайпа», – зазначив Денис Восквіцов.

Вивчати активи


Чим більшою інформацією про актив володіє трейдер, тим гармонійніше його торгівля, вважає Андрій Подолян. Він радить поєднувати технічний аналіз з фундаментальним, щоб мати уявлення про те, що відбувається з активом. Бувають ситуації, що монета падає в ціні або стоїть на місці і трейдер втрачає до неї інтерес, але попереду важлива новина або оновлення проєкту, які можуть вплинути на ціну, пояснив експерт.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *