Cardano

Публічна канадська криптофірма iMining додала стейкінг Cardano

Публічна криптовалютна та інвестиційна компанія iMining оголосила про розширення сервісу стейкінгу шляхом додавання криптовалюти Cardano (ADA).

У пресрелізі повідомляється, що додавання ADA запропонує власникам зручну інфраструктуру пулу iMining без необхідності інвестувати в спеціалізоване обладнання.

За словами голови правління iMining Хуррама Шрофф, платформа додала стейкінг Cardano через гнучкості активу, а також тому, що це ідеальний варіант для отримання пасивного доходу на ринку криптовалют:

Стейкінг цифрових валют означає, що ви погоджуєтеся заблокувати свої маркери на певний період, протягом якого вони не можуть бути витрачені. Однак це не відноситься до Cardano, що робить його відмінним варіантом для тих, хто віддає перевагу гнучкості, але все ж хотів би скористатися діапазоном доступних варіантів в криптосфері.

У компанії відзначили, що її місія – просувати стратегію HODL з безперервною диверсифікацією екосистеми iMining. Крім того, ця стратегія сприяє широкомасштабному впровадженню криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *