Ерік Адамс

Прихильник біткоіна Ерік Адамс переміг на праймеріз демократів

Кандидат в мери Нью-Йорка Ерік Адамс, який підтримує біткоін, виграв попередні вибори серед членів Демократичної партії. Тепер він кине виклик республіканцеві Кертису Сливі.

На попередніх виборах Республіканської партії Слива переміг, набравши майже 41 000 голосів і понад 68%. Адамс виграв попередні вибори Демократичної партії, набравши понад 260 000 голосів в першому турі та понад 400 000 у другому.

Всього на первинних виборах демократів було віддано 944 197 голосів, що набагато більше, ніж на попередніх виборах 2013 року, коли їх було 750 000.

На думку багатьох аналітиків, переможець праймеріз від Демократичної партії в листопаді матиме набагато більше переваг в порівнянні з кандидатом від республіканців, в тому числі тому що в Демократичній партії в шість разів більше зареєстрованих виборців, ніж в Республіканській партії.

Більш того, за останні роки демократичний електорат в місті ріс не по днях, а по годинах, тому тепер кандидати-республіканці вважаються політиками, які майже напевно програють.

Таким чином, виключаючи будь-які сюрпризи, Адамс стане наступним мером Нью-Йорка.

Примітно, що Адамс став кандидатом від Демократичної партії з найбільшою кількістю голосів у всіх районах, крім центрального Манхеттена.

Кілька днів тому в розпал своєї кампанії Адамс заявив, що хоче зробити Нью-Йорк «біткоін-хабом», ймовірно, маючи на увазі ідею залучення криптопроєктів в місто.

Фактично, Нью-Йорк вже став домівкою для однієї з найбільших криптобірж Америки Gemini й на відміну від Маямі місто вже став найважливішим фінансовим центром світу.

Наприклад, компанія ICE, що володіє Нью-Йоркською фондовою біржею, є власником Bakkt, яка пропонує ф’ючерсні контракти на біткоін на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Крім того, у квітні криптовалютна біржа США Coinbase зареєстрована на Nasdaq, а Nasdaq – це фондова біржа з ​​Нью-Йорка.

Так що ідея перетворення Нью-Йорка в центр криптовалютних ринків здається більш ніж реалістичною.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *