19 Лютого 2023 в 18:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Прибуток Coinbase може постраждати через дії SEC

Coinbase
Share this page to Telegram

За словами експертів, дії регулятора SEC щодо криптовалютного сегмента можуть вплинути на таких гігантів, як Coinbase. Обмеження регулятора щодо програми ставок Kraken можуть вплинути на прибутковість Coinbase. Примітно, що у своєму недавньому виступі глава SEC Гері Генслер повідомив, що єдиний спосіб криптобізнесу вижити на території США — це повною мірою дотримуватися фінансового законодавства.

У вівторок 21 лютого представники Coinbase мають оприлюднити звітність про доходи компанії за попередній квартал, що завершився у грудні 2022 року. Варто врахувати, що в той період відбувся резонансний крах біржі FTX, внаслідок чого обсяги торгів знизилися на багатьох майданчиках, включаючи Coinbase.

З погляду диверсифікації криптовалютні біржі зосереджуються на інших джерелах доходів, наприклад, стейкінгу. Своєю чергою, дії SEC щодо Kraken створили прецедент того, що багато профільних компаній можуть опинитися під тиском регулятора.

Нагадаємо, що Kraken пішли на мирову угоду з американським відомством і компанія припинить надавати послуги зі стейкінгу цифрових активів. Якщо ж SEC продовжуватиме діяти радикально в цьому напрямку, то Coinbase ризикує втратити значну частку доходу.

Раніше наша редакція інформувала: представники аналітичної компанії Glassnode повідомили, що за останні тижні великі інвестори в екосистемі BTC діють пасивно. Відчутне зростання вартості флагманського криптоактиву з початку цього року привернув увагу не лише пересічних користувачів, а й інституційних інвесторів. Примітно, що кількість користувачів, які давно не переміщали свої активи, останнім часом істотно зросла.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар