Біткоін

«Пружина ринку стискається». За чим стежити власникам криптовалюти

Ринок цифрових активів знаходиться в кроці від нового обвалу. Експерти пояснили, в якому випадку буде поставлений хрест на спробах відновлення котирувань і що буде в разі падіння ціни біткоіна нижче $ 30 тис.
У понеділок, 31 травня, курс біткоіна підіймався вище $ 37 тис., після чого знизився. Зараз перша криптовалюта відновила позиції та знову торгується на рівні $ 37 тис., за минулу добу вона подорожчала на 4%. Ситуація залишається нестійкою, а інвестори побоюються нового падіння котирувань до $ 30 тис. І нижче, що також призведе до обвалу альткоінів.

Ціна біткоіна застрягла між $ 30 тис. і $ 40 тис., і вихід з цього діапазону обіцяє покласти край перетягування каната, показавши, що чекає крипторинок в найближчі тижні або навіть місяці, вважає провідний стратег EXANTE Яніс Ківкуліс.

За його словами, варто дивитися в бік регуляторів. Вони можуть як остаточно добити консолідацію ринку, так і дати зрозуміти, що події минулих тижнів – це максимальна точка страху, і далі ситуація буде поступово вирівнюватися.

«Затишшя зараз – це період, коли пружина ринку стискається, обіцяючи вистрілити в будь-яку сторону. Нездатність біткоіна розвинути зростання вище $ 40 тис. поставить хрест на спробах відновлення. Якщо ж це вдасться, на ринок може прийти дуже багато спекулятивних грошей », – пояснив Ківкуліс.

Початок робочого тижня показує, що інституціонали не готові до різкого продажу, зазначив керівник дата-центру SixNines Сергій Трошин. Якщо на вихідних ціна біткоіна провалювалася нижче важливого рівня підтримки в $ 35 тис., то вже в перший робочий день ціна прагне до $ 37 тис.

Фундаментально негативного новинного фону поки немає, президент США Джо Байден оголосив про масштабний план стимулювання, нагадав Трошин. Він підкреслив, що така політика американської влади продовжить підвищувати базову цінність активів з обмеженою пропозицією, найвідомішим з яких зараз є біткоін.

«Ринок поступово переварив негатив з Китаю, і якщо нових поганих новин не буде, ймовірно, покупцям вистачить сил на повторне тестування $ 40 тис. і подолання цієї позначки. Ринок альткоінів вже зараз демонструє впевнену спробу вийти на зростання », – упевнений експерт. Він зробив висновок, що навіть якщо біткоін дійсно обвалиться нижче $ 30 тис., на ринок може вийти безліч покупців, які очікують зручного моменту для покупки з великою знижкою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *