Біткоін

Противники біткоіна активізувалися на тлі падіння крипторинку

Біткоін почав новий тиждень з різкого падіння курсу. Монета ввечері 21 червня подешевшала до $ 32 000. На деяких біржах вона ненадовго падала навіть нижче цієї психологічної позначки.

На тлі падіння вартості BTC і альткоінів в черговий раз активізувалися противники криптосфери. Стратег компанії BCA Research Пітер Березін, наприклад, заявив, що біткоін скоро зникне.

Свою точку зору він висловив в інтерв’ю Kitko News і зазначив, що крім волатильності BTC має проблеми з екологією. Видобуток криптовалют завдає великої шкоди навколишньому середовищу, і цей фактор сильно підриває її інвестиційну привабливість.

Не забув Березін згадати й про кримінальне використання BTC. Експерт підкреслив, що останнім часом різко зросли масштаби діяльності шкідливого програмного забезпечення, що вимагає від жертв викуп в цифровій валюті.

Не залишився осторонь і давній противник біткоіна Пітер Шифф.

У Твіттері цей фінансист написав, що накачування біткоіна спровокували такі відомі люди, як Ілон Маск і Майкл Сейлор. Якби вони не стали просувати криптосферу, то біткоін так би й торгувався на мінімумі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *