Coinseed

Прокуратура Нью-Йорка зажадала припинення діяльності Coinseed

Генеральна прокуратура штату Нью-Йорк (NYAG) подала в суд клопотання про припинення діяльності криптовалютної платформи Coinseed.

Despite our lawsuit, @coinseedapp has continued to hold investors’ funds hostage, conduct unauthorized trades, and move virtual currency to an offshore trading platform.

I’m taking action to immediately halt the illegal operations of @coinseedapp as our lawsuit continues. https://t.co/ItfYTzv7Zi— NY AG James (@NewYorkStateAG) May 7, 2021

У лютому 2021 року NYAG звинуватила компанію і двох її топ-менеджерів в обмані інвесторів на суму понад $ 1 млн. Позов проти Coinseed також подала Комісія з цінних паперів і бірж США.

За версією влади, компанія не була зареєстрована в якості брокер-дилера і зібрала в рамках ICO $ 100 000 шляхом продажу 200-000 токенів CSD. У прокуратурі назвали монети марними.

«За місяці, що минули з моменту подачі позову, […] ця компанія продовжувала працювати незаконно – утримуючи кошти інвесторів в заручниках і проводячи несанкціоновані операції», – заявила генпрокурор Летиція Джеймс.

За її словами, до відомства звернулися понад 130 інвесторів зі скаргами на Coinseed.

Нагадаємо, у квітні користувачі звинуватили криптовалютну платформу у несанкціонованій конвертації їх коштів в Dogecoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *