18 Листопада 2022 в 10:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Прокуратура Каліфорнії попередила місцевих жителів про ризики вкладень у криптовалюти

Криптосфера
Share this page to Telegram

Міністерство юстиції штату Каліфорнія опублікувало рекомендації для місцевих жителів, щоб убезпечити їх від шахрайства із цифровими активами.

Генеральний прокурор штату Каліфорнія Роб Бонта (Rob Bonta) закликав жителів штату бути обережними під час інвестицій у криптовалюти, популярність яких за останні роки сильно зросла. Бонта попередив, що зараз ринок криптовалют дуже нестабільний, а держава не дає жодних страховок чи гарантій, що постраждалі користувачі зможуть повернути вкладені кошти.

Генпрокурор зазначив, що багато творців криптовалютних проєктів залучають для просування своїх токенів знаменитостей. Вони можуть не інформувати своїх передплатників, що отримали за цю матеріальну винагороду. Тому потенційним інвесторам варто проводити самостійний аналіз компаній перед тим, як вкладати в них свої гроші, написав Бонта.

«Навіть за відсутності шахрайства криптоактиви можуть становити великі ризики, особливо якщо ви не володієте достатньою інформацією для ухвалення рішення про інвестування в будь-який проєкт. Не піддавайтеся фантазіям – криптовалюти не дають жодних гарантій, що ви отримаєте більший прибуток», – заявив він.

Бонта перерахував основні ознаки криптовалютного шахрайства, які мають одразу ж насторожити користувачів. Це можуть бути несподівані телефонні дзвінки або електронні листи із привабливими пропозиціями щодо інвестицій. Організатори фальшивих проєктів можуть скористатися ім’ям та репутацією відомих компаній, щоб заманити довірливих інвесторів. Тому рекомендується перевіряти будь-яку інформацію на офіційних сайтах цих компаній.

Минулого року генеральний прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс (Letitia James) заявила, що правоохоронні органи посилять переслідування криптовалютних компаній, які працюють без реєстрації та ліцензій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар