Прогноз XRP

Прогноз XRP на 29 квітня 2021 року

У той час як біткоін не демонструє жодних значних успіхів, Ethereum підскочив до ще одного історичного рекорду, досягнувши $ 2760 на біржі Binance. Домінування BTC продовжує падати і зараз становить 48,7%, цьому сприяє зростання альткоінів, вказуючи на продовження альтсезону. Сьогодні як і вчора ринок мало волатильний і більшість монет торгується у вузькому діапазоні, за деяким винятком. Капіталізація ринку криптовалют залишається вище 2 трильйонів доларів.

З цікавих новин:

  • SEC США продовжила термін розгляду заявки VanEck Bitcoin ETF до червня.
  • Німецькі регулятори заявили, що токени акцій Binance можуть порушувати закони про цінні папери, в результаті чого біржа може зіткнутися зі штрафами.
  • Ціна Dogecoin знову зросла після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск оголосив себе «Dogefather» в Twitter і натякнув, що буде просувати криптовалюту в суботу ввечері в прямому ефірі 8 травня.
  • Останні дані аналітики Glassnode в Twitter показують, що біткоін-майнери неохоче відправляють свої BTC на криптобіржі, і обсяги досягли чотиримісячного мінімуму.

Технічний аналіз XRP / USD

Котирування пари XRP / USD на рівні $ 1,38. Після 20% зростання, ціна XRP третій день консолідується нижче рівня опору $ 1,50, індикатори вказують на продовження зростання:

Ключові рівні підтримки: $ 1,25, $ 1,10, $ 1,00.

Ключові рівні опору: $ 1,50, $ 1,78, $ 1,90.

Прогноз XRP

Індикатор MACD на денному графіку спрямований до сигнальної лінії, а MACD-гістограма ще в зоні продажу, але вона вже починає спадати, що вказувати на розворот і продовження висхідного тренду. RSI (індекс відносної сили) на рівні 58, що вказує на переважання покупців на ринку.

Довгостроково ціна XRP залишається в межах висхідного каналу, ціна відскочила від його середньої лінії, яка проходить зараз біля важливого рівня підтримки $ 1,10. При подальшому зростанні ціна досягне як мінімум верхньої межі каналу – рівня $ 2,5-2,77. На тижневому графіку XRP / USD ціна зберігає потенціал до зростання, а індикатори залишаються бичачими, але актив знову близький до зони перекупленості.

Майбутній судовий розгляд зараз робить вирішальний вплив на ціну монети. Очікування позитивного результату дозволяє ціні рости, а позитивні новини почали залучати великих інвесторів. Новинний фон по Ripple зберігається оптимістичний, і в разі врегулювання конфлікту з SEC, актив чекає продовження зростання.

Р.S. Все написане є особистою думкою розробників сайту і ні до чого не закликає читачів. Пам’ятайте про ризики при інвестуванні в криптовалюту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *