Криптовалюти

Президент Туреччини заявив про готовність закону про крипторегулювання

На зустрічі з економістами та представниками бізнесу президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив, що законопроєкт, який регулює криптовалюти, готовий, повідомляє ABC Gazetesi.

За словами Ердогана, закон про криптовалюти буде відправлено до парламенту Туреччини «без зволікання». Розробка цього документа розпочалася ще у першій половині цього року.

У липні колишній заступник міністра фінансів Сакір Ерджан Гюль, звільнений президентом на початку цього місяця, заявив, що турецькі правила повторюватимуть установки, що впроваджуються в США та країнах Західної Європи. Закон про криптовалюту визначить різні типи цифрових активів та запровадить заходи щодо захисту інвесторів.

У вересні Ердоган заявив, що Туреччина «перебуває у стані війни» з криптовалютою. Це зауваження викликало переполох у місцевій криптовалютній спільноті, а пізніше стало приводом для зловтіхи на тлі ліри, що падає.

20 грудня національна валюта впала до рекордно низького рівня стосовно долара США, втративши з початку року понад 60% своєї вартості. Падіння було з агресивною політикою пом’якшення грошово-кредитної політики центрального банку.

Знецінення ліри змусило мешканців країни звернутися до криптовалют. Дані Chainalysis та Kaiko говорять про те, що кількість криптовалютних угод у парі з лірою на початку цього тижня перевищила один мільйон.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.