Grayscale

Премія за акціями трасту Grayscale впала до рекордних -20% відносно біткоіна

Цінні папери інвестиційного трасту компанії Grayscale впали до рекордних -20,48% щодо вартості криптовалюти.

Історично акції GBTC більшу частину часу торгувалися з переплатою до біткоіна, але протягом уже майже трьох місяців залишаються нижче нього. В якості причин зниження називають декілька факторів, включаючи виникнення конкурентних продуктів, таких як біткоіни-ETF в Канаді. Поточне зниження премії відбувається на тлі відкоту ціни біткоіна до $ 50 000.

Інвестори GBTC на цих рухах втрачають ще більше. Компанія Marlton, що володіє великим обсягом акцій GBTC, раніше направила Grayscale відкритого листа, в якому закликала її вжити заходів для відновлення ціни акцій щодо біткоіна.

Grayscale компанія Digital Capital Group в цьому місяці розкрила плани щодо купівлі акцій GBTC на $ 500 млн на додачу до $ 250 млн, які вона мала намір вкласти раніше. Відтак до 30 квітня фірма придбала акції на $ 193,5 млн. Одночасно Grayscale подала заявку в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC), щоб перетворити траст в ETF. Передбачається, що схвалення заявки дозволило б відновити ціновий паритет.

Також сьогодні Grayscale оголосила про добровільну подачі заявки на реєстрацію свого фонду великих цифрових активів (GLDC) в SEC. Перед цим таким же чином компанія зареєструвала трасти на базі біткоіна та ефіру.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *