4 Січня 2023 в 20:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Представники Genesis прокоментували кризу в компанії

Genesis
Share this page to Telegram

Представники криптовалютного кредитора Genesis повідомили громадськість, що компанія продовжує вперто боротися з кризою ліквідності та розробляти стратегії для її вирішення. Експерти підкреслили, що для цього потрібно більше часу.

За словами фахівців, це досить складний процес у технічному плані, який потребує значних ресурсів. Було досягнуто прогресу в уточненні бізнес-планів для клієнтських пропозицій, які включають зниження витрат та підвищення ефективності. Також наголошувалося, що операції з деривативами та спот-ринком у компанії продовжують функціонувати.

Криптовалютний кредитор Genesis Global Capital був змушений призупинити зняття коштів та видачу нових кредитів у листопаді 2022 року на тлі краху криптовалютної біржі FTX. На той момент представники компанії попередили про ймовірне банкрутство. Проте минулого місяця зазначалося, що корпорація все ж таки може вибратися з кризи ліквідності, але на це може знадобитися кілька тижнів.

Генеральний директор Genesis Global Дерар Іслім повідомив, що його компанія працює у тісній співпраці з консультантами з Digital Currency Group. Примітно, що DCG також зіштовхнулася з певними фінансовими проблемами, пов’язаними з іншими дочірніми організаціями, включаючи корпорацію Gemini.

Раніше наша редакція інформувала: ексголова Федеральної системи Алан Грінспен вважає, що нещодавній крах криптомайданчика FTX став результатом шахрайської діяльності. Це багато в чому суперечить офіційній позиції захисту Бенкмана-Фріда. Юристи наполягають, що банкрутство біржі сталося через низку прорахунків у рамках ризик-менеджменту. Примітно, що сам екскерівник FTX заперечує будь-які неправомірні дії зі свого боку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар