Лістинг XRP

Повторний лістинг XRP на Phemex

  • Торгова платформа Phemex, що базується в Сінгапурі, повторно додасть XRP після проведеного опитування серед своїх користувачів.
  • Понад 74% респондентів хотіли, щоб біржа повернула токен для торгівлі.

Криптовалютні біржі реагують на високий ринковий попит на XRP і деякі торговельні платформи вже починали перерозподіляти токени, трейдери стають все більш оптимістичні.

Більшість трейдерів вимагають повернути XRP

Нові повороти в справі SEC проти Ripple потрапили в заголовки газет в кінці березня, знову звернувши погляд великих інвесторів до XRP.

За словами адвоката Джеремі Хогана, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) має на увазі, що біржі, які повторно дозволять торгівлю XRP не порушать ніяких правил. Відповідно до розділу 4 Закону про цінні папери тільки Ripple і її афілійовані особи можуть бути звинувачені в незаконних продажах.

Через кілька хвилин після виступу Хогана хештег «RelistXRP» став популярним у Твіттері, і привів до різкого зростання твітів з даними хештегом.

Щоб оцінити інтерес своїх користувачів, сінгапурська торгова платформа Phemex недавно провела опитування, щоб зрозуміти ринковий попит на XRP. На питання: «Чи хочете ви, щоб Phemex відновив торгівлю Ripple XRP?», Приблизно 74% з 2500 респондентів відповіли позитивно.

Ripple

Джек Тао, генеральний директор Phemex, підтвердив, що більшість користувачів, які внесли депозит і заплатили торгові збори, вважають, що біржа повинна повторно внести XRP для торгівлі:

«Ми дуже вибагливі та перераховуємо тільки ті проекти, які повністю перевірені і мають великий потенціал або відкритий суспільний попит. У випадку з XRP наші клієнти висловили свою думку голосно і чітко. Завдяки даним, зібраним в результаті серії опитувань, абсолютно ясно – наші клієнти хочуть повернути XRP ».

Після повторного включення XRP трейдери швидко почали торгувати на новинах. Релістінг однієї біржі передбачає, що інші біржі також можуть наслідувати її приклад.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.